Ana Sayfa Genel 20 Aralık 2017 137 Görüntüleme

Doç.Dr. Ramazan Kurtoğlu 9 Aralık’ta Bursa’da!

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi-Bursa, Türkiye’nin birbirinden önemli isimlerini yine bir araya getiriyor.

EmlakSayfasi.com.tr tarafından gerçekleştirilen ve Doç.Dr. Ramazan Kurtoğlu‘nun ana konuşmacı olarak yer alacağı “2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi-Bursa“, sektörün yakından takip ettiği konuları ve gündemleri de katılımcılarına aktaracak.

İlk kez geçen yıl düzenlenen ve büyük bir ilgi gören Emlak ve Gayrimekul Zirvesi‘nde bu yıl da birbirinden önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak.

UTKU ÇALIŞKAN “EMLAK VE GAYRİMENKUL ZİRVESİ İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN SEKTÖREL YANSIMASIDIR”

Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi 2017 hakkında açıklamada bulunan EmlakSayfasi.com.tr Kurucusu Utku Çalışkan, inşaat sektörünün kritik bir dönemden geçtiğini ve bu dönemde sektörel işbirliğinin büyük önem taşıdığını söyledi.

Çalışkan,“Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi bu yıl ikincisi kez Bursa’da gerçekleşiyor. Geçen yıl büyük bir ilgi ve katılım olmuştu. Sektörel deneyimlerin paylaşılmasının yanı sıra alanında uzman kişilerin geleceği dair yaptığı öngörüler herkes için değerli ve katma değeri yüksek bilgiler. Bu yıl ki etkinliğimizin içeriğini daha da derinleştirerek katılımcılarımızın maksimum düzeyde bilgiye ulaşmasını amaçladık. Umuyoruz ki bu yıl da aynı şekilde başarılı bir zirve yaşarız” dedi.

Hilal MİSİRLİ / EmlakSayfasi.com.tr

 

KAYNAK

Tema Tasarım | Osgaka.com