Ana Sayfa EMLAK HABERLERİ 15 Temmuz 2018 157 Görüntüleme

TOKİ Ankara Sincan başvuru tarihleri!

TOKİ Ankara Sincan başvuru tarihleri detayları şu şekilde; Dar ve orta gelir grubuna yönelik konut üreten TOKİ Ankara Sincan’da konut inşa ediyor. Bir taraftan konutların çalışmalarına devam eden TOKİ bir taraftan da daire satışlarını sürdürüyor. Halihazırda Ankara Sincan’da TOKİ’nin kurasız satışları devam ederken kuralı satışta olan konut projesi bulunmuyor. İşte TOKİ’nin kurasız satışta olan Sincan projeleri;

Ankara Sincan Saraycık Mah. 1. Bölge 1. Etap Kentsel Yenileme Projesi kapsamında inşa edilen Sincan Saraycık TOKİ 1. Etap projesinde satışlar 11 Temmuz – 28 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 2+1 konut 19 adet, 3+1 konut 25 adet olmak üzere toplam 44 adet konutun bulunduğu ​projede Türkiye Halk Bankası A.Ş. Ankara Sincan Şubesi tarafından yapılacak.

2+1 nitelikli 149 adet konutun bulunduğu Saraycık TOKİ 2. etap projesin kurasız satışlar 18 Mayıs 2018 tarihinde başlayıp 28 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek. Ankara Sincan Saraycık Mah. 1. Bölge 2. Etap Kentsel Yenileme Projesi kapsamında inşa edilen projede satışlar Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubeleri tarafından yapılacak olup, projenin temerküz şubesi Ankara Sincan Şubesi olacak.

TOKİ Ankara Sincan başvuru tarihleri ile ilgili gelişmeleri ve haberleri ‘www.konutprojehaberleri.com’ adresinden takip edebilirsiniz.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

KAYNAK

Tema Tasarım | Osgaka.com